buffet 135 cm - 2-deuren + 2-glasdeuren (+ LED)
Makalu
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}
buffet 135 cm - 2-deuren + 2-glasdeuren (+ LED)
-
boekenkast 90 cm - 4-niches
-
dressoir 135 cm - 2-deuren
-
dressoir 160 cm - 2-deuren + 2-laden + 1-niche
-
dressoir 190 cm - 2-deuren + 2-laden + 1-niche
-
dressoir 220 cm - 3-deuren + 2-laden + 1-niche
-
highboard 100 cm - 3-deuren + 1-lade + 1-niche
-
tv-dressoir 140 cm - 2-deuren + 2-niches
-
tv-dressoir 170 cm - 2-deuren + 2-niches
buffet 135 cm - 2-deuren + 2-glasdeuren (+ LED)
Makalu
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}Deze functie werkt enkel op mobiele toestellen. Scan deze code met de camera van je toestel en bezoek onze mobiele website. Klik vervolgens op "Bekijk in je ruimte".
- Stoer programma met zwarte accenten
- Industriele “vintage” sfeer
- Vele maten dressoirs & tafels

Hoe tof is deze eigentijdse buffetkast uit de Makalu-collectie? Een klassieker in een modern jasje. De bovenkant van de kast is voorzien van 2 glasdeuren, waarachter een warm LED-licht schijnt. Een ideale plek om mooie glazen, een fraai servies of leuke woondecoraties uit te stallen. De onderkant van deze buffetkast heeft 2 dichte deuren, handig om spullen juist uit het zicht op te bergen. De buffetkast is gemaakt van Kikarhout en Kikarfineer en voorzien van stoere zwarte accenten.
Bijpassende producten
- Artikelnummer {{selectedVariant.articleCode.substring(0,5) + '-' + selectedVariant.articleCode.substring(5)}}
- Afmetingen (ca.) B 135 x D 42 x H 200
- Energielabel G
- Materiaal
- Verzorgingsproduct
- Gewicht (ca.) {{selectedVariant.netWeight}} kg
- Product overzicht Paspoort
- Breedte 135 cm
- Diepte 42 cm
- Hoogte 200 cm
Onze Makalu serie is gemaakt van de bijzonder duurzame loofhoutsoort Kikar. Kikar heeft een prachtige fijne nerf die elk meubel een eigen karakter geeft. De vlamtekeningen en natuurlijke kleurnuances zorgen voor een zeer warme uitstraling. Het hout is handmatig bewerkt en krijgt door een speciale behandeling de kleur burned kikar. Dit effect ontstaat door het zogenaamde "smoken" van het hout, waarbij de tot hele hoge temperaturen worden verwarmd.Het stoere design van Makalu wordt benadrukt door de afwerking met zwart metaal. Het hout is bovendien onbeschermd, zodat de karakteristieke kenmerken van het kikar optimaal tot hun recht komen. Omdat een beschermende laklaag ontbreekt, raden we wel aan om altijd onderzetters te gebruiken. Zo voorkom je vervelende kringen voorkomt, veroorzaakt door vocht of vet.Wanneer je de kikar-delen onderhoudt met onze CARE+ naturel woodsealer 2.0, heb je jarenlang plezier van je meubels. Voor de metalen elementen adviseren we daarnaast kleurloze antiekwas.
Onze 3D-modellen worden met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Hoewel wij streven naar een accurate en actuele weergave van onze producten, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Klik voor algemene informatie en hulp op de knop ‘Help’ die hier rechts getoond wordt.